Komisyonlu Satış Partneri

SOSYAL MEDYA KANALLARINDA ÜRÜNLERİMİZİ SERGİLEYEREK BİZİMLE KOMİSYONLU SATIŞ PARTNERİ OLMAYI DÜŞÜNÜR MÜSÜNÜZ?

Merhabalar,
Sosyal medya hesaplarınızda ürünlerimizi sergileyerek size özel tanımlayacağımız linkler üzerinden ürünlerimizi satıp Komisyonlu Satış Partnerimiz olmayı ve gelir elde etmeyi düşünür müsünüz?

www.konakperuk.com Mağazamızda satılacak ürünlerde belirlediğimiz komisyon oranında, satılan her ürün üzerinden yüzdelik komisyon tutarında kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik sizin kanalınızla gelen müşterinizin YIL BOYU satın alacağı tüm ürünlerden de otomatik olarak kazanmaya devam edeceksiniz.

Satış Partnerimiz olmak çok kolay, https://konakperuk.net/komisyon-kazan adresinden bizzat kendiniz kayıt olabilir, kaydınız tarafımızdan onaylanır onaylanmaz kazanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt sonrası size özel, belirlediğiniz şifreli giriş ekranında satış ortağı paneliniz olacaktır. Bu panelde tüm satışlarınızı ve kazançlarınızı görebilir, detaylı istatistik bilgilere erişebilir, anlık olarak yönlendirmelerinizle gelen müşterileri takip edebilirsiniz.

İster direkt internet sitemiz ana sayfasına potansiyel müşterileri yönlendirme yapabilir, isterseniz de paylaşacağınız ürün görselleriyle tek tek ürün odaklı satışlar gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Satış, Ödeme(256 bit SSL korumalı), Kargolama, Faturalandırma işlemleri tarafımıdan yapılarak takip edilecektir. Siz sadece günü geldiğinde ödemenizi alacaksınız geri kalan herşeyi biz hallediyor olacağız.

Kurduğumuz sistem tamamen otomatik olarak ve hiçbir aksaklığa mahal vermeyecek şekilde çalışmaktadır. Sizden gelen müşteriler bir kere sayfamıza geldikten sonra sistem tarafından otomatik takip edilir ve yapacağı diğer tüm alışverişlerde alacağı ürünlerden belirlediğimiz oranda komisyon sizin hanenize kaydedilir. Tüm bu işlemleri satış partneri ekranınızdan siz de takip edebilirsiniz.

Şimdi eğer sosyal medyada aktifim, çevrem geniş, takipçi sayım çok ve ben de varım derseniz detayları görüşmek üzere sizleri iletişim kanallarımız üzerinden görüşmeye bekliyoruz.

Satış Partneri panelimizi görmek ve test etmek isterseniz aşağıdaki link üzerinden sayfayı açıp sayfanın en altında HESABINIZA GİRİŞ YAPIN bölümünden test giriş bilgileriyle demo ekranımızı inceleyebilirsiniz.

https://konakperuk.net/komisyon-kazan/
Kullanıcı Adı: test
Şifre: test

İLETİŞİM KANALLARIMIZ:

İnternet Sitemiz:
WWW.KONAKPERUK.COM

Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/konak.peruk.izmir/

İnstagram Sayfamız:
https://www.instagram.com/konakperuk/

Whatsapp İletişim Hattımız:

[waorder phone=”905372434219″ button=”WhatsApp İletişim” message=”Merhaba, Komisyonlu Satış Partnerliği sayfanızdaki bilgileri okudum ve bu konuda görüşmek istiyorum.” target=”yes”]